Często zdarza mi się grać w internetowe gry hazardowe i nie ukrywam, ze kilka razy naprawdę uratowały mnie one przed śmiercią z powodu totalnej, wszechogarniającej i obezwładniającej nudy. Całe szczęście gry hazardowe automaty download możesz sobie właśnie ściągnąć na lapa, jak zresztą sama ich nazwa wskazuje. I niekoniecznie później musisz być pod WiFi lub mieć stałe łącze, żeby sobie spokojnie pograć.

Zaczynam wierzyć, że pewne rzeczy pojawiają się w życiu nie bez przyczyny i zawsze coś się dzieje po coś. U mnie takim zjawiskiem były właśnie gry hazardowe automaty download, pewnie z tego względu, żebym totalnie nie zwariował i nie ześwirował, co czasami wydaje się wręcz niemożliwe.

Nie wiadomo czasem właśnie co zrobić w takim momencie. Kiedy w twoim życiu nazbiera się tyle emocji, ze nie dajesz już rady, kiedy w środku aż wszystko kipi i buzuje, kiedy nie wiesz jak dać temu wszystkiemu ujście, żeby nie rozwaliło cie od środka. I zastanawiasz się czasem nad tym, jak to się dzieje, że twoje serducho nadal pika, choć masz przeczucie, że nie potrwa to już długo.

Każdy miał pewnie takie momenty. Dochodzimy czasami do takich punktów granicznych w swoim życiu. Czasami już naprawdę nie potrafimy wybrnąć z jakiejś niekorzystnej sytuacji, pokonać niesprzyjające okoliczności, rozwikłać trudności. Czasami mamy wrażenie, że to już koniec, że dalej już się nie da, ze wszystko już zrobiliśmy, żeby się uratować i po prostu się nie udało

Trudno w takiej sytuacji się nie poddać, nie popaść w bierność i apatię. Trudno się podnieść czasami, bo upadek jest naprawdę bolesny, czasami spadamy z naprawdę wysokiego konia. Czasami życie zaskakuje nas takimi emocjami, ze nas one przerastają, nie dajemy rady ich obłaskawić, nie wiemy jak im podołać, a czasami nawet, jak je nazwać.

Nie zawsze możemy liczyć na ludzi, którzy teoretycznie dobrze nas znają, są nam bliscy i życzą nam dobrze. Czasami nie zauważają co się z nami dzieje, a my nie umiemy wyciągnąć ręki po pomoc, choć właśnie to paradoksalnie wydaje się najprostsze. Nie umiemy przyjmować pomocy, jak dziwnie i niezrozumiale to brzmi. Nie umiemy sobie pomóc, choć z niezwykła łatwością i lekkością pomagamy przyjaciołom rozwiązywać ich problemy.

Do swoich nie mamy takiego dystansu. Nie potrafimy popatrzeć na swoje zachowanie niejako z zewnątrz, co pewnie gwarantowało by jakiś obiektywizm. Ale nie ma co się dziwić. Ostatecznie to nasze Zycie i nasze emocje.

W moim pojawiły się gry hazardowe automaty download, które czasami pozwalają mi oderwać się od wszelkich czarnych myśli jakie mam. Pozwalają zapomnieć, nie oceniają, nie krytykują, nie wystawiają cenzurek. W prosty sposób dostarczają ci radości grania. To pozwala na chwilę odsapnąć i odpocząć. Dzięki takim chwilom masz silę na cięższe momenty w swoim życiu.